OPIS              

Argentum200 MGIEŁKA (25 ppm) Srebro Koloidalne (150ml)

Znakomity tonik odpowiedni dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Produkt przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo!

Srebro o wartości 25 PPM posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 25 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).

Argentum200 to tonik w postaci mgiełki o gwarantowanej wysokiej zawartości srebra koloidalnego, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Tonik jest sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej. Regularne stosowanie mgiełki oczyszcza i pielęgnuje skórę eliminując problemy dermatologiczne. Srebro koloidalne działa też pomocniczo przy odkażaniu , nie powodując przy tym podrażnień. Mgiełka jest także bezpieczna dla skóry wrażliwej.

Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym.

Działanie

oczyszcza i pielęgnuje skórę

łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia

pozostawia skórę czystą i zmatowioną

reguluje wydzielanie sebum

zawartość srebra koloidalnego 25 ppm

zawarte srebro koloidalne wykazuje unikalne działanie antybakteryjne

wspomaga walkę z trądzikiem

 

SPOSÓB UŻYCIA 

Mgiełkę rozpylić na powierzchnię skóry, delikatnie przetrzeć wacikiem. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2 razy dziennie.

Produkt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro oraz kobiety w ciąży.

 

PRZECHOWYWANIE
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł pola elektromagnetycznego. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.

 

SKŁAD

Aqua, colloidal silver.